UITSLAG WEEK 4 DMN SUMMERRANKING

UITSLAG WEEK 4 DMN SUMMERRANKING

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
StandVoornaamAchternaamAanwezigPunten180-ersHFGemiddelde
1Jurritvan Essen4125715631,25
2Mikede Decker31071614435,67
3GertWesterbroek473312018,25
4Tinusvan Tiel4726 18,00
5GerritVermeer470110817,50
5RubenHofman470611117,50
5Wilbredvan den Akker4707 17,50
8GradusBralts4676 16,75
8RoyBronkhorst467710016,75
10WilcoHovius464 14716,00
11BastiaanFredriksen362 11220,67
11Jan WillemKroon462312015,50
13Aartvan Dam460310615,00
14JohnNagelhout4593 14,75
15Deanter Westeneind454110013,50
16Rogervan de Putte3531 17,67
16SharonStraatsma4531 13,25
18DennisBouwmeester452510013,00
18Michelvan de Bunt352 10917,33
18Patrickvan den Brink352510017,33
21MassimoBalsamo447211511,75
22Friedovan Vliet440110610,00
23Markvan der Meer43911009,75
24Dannyde Graaf137614137,00
24MichelBlankenstijn237210018,50
26AngeloBalsamo2364 18,00
26Siegvan den Brink43631039,00
26Willemvan Diermen236315018,00
29KennyKoelewijn333 13411,00
29RodyHelsdingen2333 16,50
31GangelKnevel332  10,67
32RogerStraatsma4291 7,25
32Thomasvan der Meer429 1197,25
34Henkvan Steeg328 1129,33
35Dianavan Eekelen325 1058,33
36Jeaninevan de Bunt420  5,00
37ImraanJahangier118  18,00
38Andyde Jong317  5,67
39AartNagelhout316  5,33
40CornéHazendonk2151 7,50
41MariekeVeen314  4,67
41GercoWoudenberg114  14,00
43DirkPruijs113 10513,00
44JuliaHeimensen212  6,00
44Patrickde Brouwer212  6,00
46NieckVriesema111  11,00
47ElmarKommer210  5,00
47JonathanHunter110  10,00
47PieterBalsamo110  10,00
47Henk-JanKamphorst110  10,00
47Tacode Jong110  10,00
52BarryVeldhuizen18  8,00
52EricEeken18  8,00
54MarnickJansen16  6,00
54Tomden Breejen16  6,00
54Nicovan de Bor16  6,00
57AdrieBrink14  4,00
57JosPostema14  4,00
57MartinBoem14  4,00

PS: Heb je nog vragen over deze blog? Schrijf je bericht hieronder en ik probeer ze zo goed mogelijk te beantwoorden!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *